Główny obszar zainteresowania

Paula dołączyła do naszego zespołu w październiku 2021. Odpowiada za sprawy dotyczące bezpieczeństwa w Fundacji oraz za ocenę i analizę ryzyka w krajach, w których działa ClientEarth.

Doświadczenie

Paula swoje doświadczenie zawodowe rozpoczęła w sektorze prywatnym, a następnie kontynuowała karierę w sektorze humanitarnym. Pracowała w Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH) w Jemenie, gdzie założyła misję, zarządzała projektami oceny potrzeb i natychmiastowej pomocy humanitarnej Dżibuti, Kolumbii, Wenezueli, Syrii i Grecji, a w Iraku zarządzała projektem wodno-sanitarnym w obozach dla osób wewnętrznie przemieszczonych. Paula pracowała również dla Lekarzy bez Granic, zarządzając projektem medycznym (COVID-19) w Cuzco, Peru.

Wykształcenie

Paula z wykształcenia jest magistrem biologii ze specjalizacją w biochemii i biologii molekularnej. Ukończyła też studia podyplomowe z pomocy humanitarnej na Uniwersytecie Warszawskim oraz bezpieczeństwo międzynarodowe w Europejskiej Akademii Dyplomacji.

Praca w ClientEarth, gdzie dobro naszej planety zawsze stawiane jest na pierwszym miejscu, to ogromny przywilej. Jestem dumna z tego, że mogę być częścią pozytywnych zmian dla środowiska pracując w tak wspaniałym zespole, jaki tworzą wszyscy pracownicy ClientEarth.