Główny obszar zainteresowania

Joanna dołączyła do naszego zespołu w 2020 roku jako kierowniczka warszawskiego biura Fundacji.

Doświadczenie

Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu, pracy i wolontariacie dla organizacji non-profit, dzięki czemu posiada wiedzę i praktyczne zrozumienie sektora NGO. W ciągu ostatnich 15 lat współpracowała z takimi organizacjami i instytucjami jak m.in. Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego, Centrum Taubego Odnowy Życia Żydowskiego w Polsce, Ośrodek „Brama Grodzka – Teatr NN” oraz Centrum Edukacji Obywatelskiej. Jest członkinią zarządu lubelskiego Stowarzyszenia „Studnia Pamięci”.

Wykształcenie

Ukończyła politologię ze specjalizacją judaistyka i psychologia komunikacji społecznej. Studiowała w Polsce, USA i Izraelu. Była stypendystką izraelskiego MSZ i prowadziła badania nad pamięcią zbiorową w Tel Awiwie.

Dobro naszej planety i dbanie o środowisko naturalne zawsze były bliskie mojemu sercu, dlatego możliwość udziału w ważnej pracy, jaką wykonuje ClientEarth jest dla mnie szalenie motywująca. Bycie częścią pełnego pasji zespołu, z którym podzielam wizję i entuzjazm do wprowadzania zmian przynosi mi satysfakcję zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnie.