Główny obszar zainteresowania

Małgorzata dołączyła do zespołu w 2021 roku jako Human Resources Business Partner, odpowiedzialna za zespół w Polsce i Singapurze. Od kwietnia 2022 roku do grudnia 2022 roku jako HR Lead odpowiedzialna była za Europę kontynentalną, a obecnie, jako Global Head od People, nadzoruje działania personalne w całej organizacji.

Doświadczenie

Zanim dołączyła do ClienEarth, Małgorzata kilkanaście lat pracowała jako menedżerka i dyrektorka ds. personalnych w międzynarodowych firmach z branży rynku kapitałowego oraz branży celnej. Odpowiadała za całe spektrum działań personalnych regionalnie i globalnie.

Wykształcenie

Uzyskała tytuł magistra filologii polskiej na Wydziale Filologii Polskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

Ponadto ukończyła studia podyplomowe z zakresu Psychologii Zarządzania Personelem na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego i Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Zdobyła dyplom Chartered Institute of Personnel Development (CIPD Level 5 Diploma in Human Resource Management) – stowarzyszenia profesjonalistów zajmujących się zarządzaniem personelem, którego jest również członkinią (Chartered MCIPD). Coach kariery i doradczyni zawodowa.

Praca w ClientEarth to kontakt z wyjątkowymi ludźmi, którzy z determinacją dążą do jakościowej zmiany w zakresie ochrony środowiska. Możliwość wspierania ich w ramach moich kompetencji jest dla mnie niezwykle rozwijającym i satysfakcjonującym doświadczeniem.