Główny obszar zainteresowania

Małgorzata dołączyła do zespołu w 2021 roku jako Human Resources Business Partner odpowiedzialna za zespół w Polsce i Singapurze. Obecnie kieruje działem HR obejmującym europejskie biura ClientEarth.

Doświadczenie

Zanim dołączyła do Fundacji ClienEarth, kilkunaście lat pracowała jako menedżerka i dyrektorka ds. personalnych w międzynarodowych firmach z branży rynku kapitałowego oraz branży celnej. Odpowiadała za całe spektrum działań personalnych regionalnie i globalnie.

Wykształcenie

Uzyskała tytuł magistra filologii polskiej na Wydziale Filologii Polskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

Ponadto ukończyła studia podyplomowe z zakresu Psychologii Zarządzania Personelem na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego i Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Zdobyła dyplom Chartered Institute of Personnel Development (CIPD Level 5 Diploma in Human Resource Management) – stowarzyszenia profesjonalistów zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi, którego jest również członkinią. Obecnie kończy szkolenie dla coachów i doradców zawodowych.

Praca w ClientEarth to kontakt z wyjątkowymi ludźmi, którzy z determinacją dążą do jakościowej zmiany w zakresie ochrony środowiska. Możliwość wspierania ich w ramach moich kompetencji jest dla mnie niezwykle rozwijającym i satysfakcjonującym doświadczeniem.